Menu

Sandra Rainienė

Fotografė

Mano fotografijos pažinimas prasidėjo dar vaikystėje. Fotografavau viską kas mane domino, dar su juostine kamera. Kol atradau kas man artima. Fotografijos žanras yra įvairus: portretinis, meninis, vestuvinis, krikštynos, reportažinis, asmeninis, šeimyninis, naujagimiai. Bendravimas, pažinimas, tobulėjimas, jaukumas, žaidimas su šviesa, nerežisuotos akimirkos tai mane žavi pasirinktame fotografijos kelyje. Baigiau meno mokyklą, ten įgijau subtilų skonį ir suvokimą apie meno sritį.

Laisvalaikiu tapau paveikslus, kurie greitai atranda savo naujus namus. Taip tai papildomas mano darbas, o fotografijos profesija yra pagrindinis. Taip pat  kuriu fotoalbumus užsakovam, iš mano fotografuotų akimirkų, nesvarbu kokia proga. Tai puiki galimybė išsaugoti ir dalintis su kitais savo prisiminimais.

Tobulėjimui ribų nėra, tad aš vis dar einu į įvairius fotografijos mokymus, tik pas geriausius Lietuvos mokytojus. Kurie mane įkvepia, smagiausia man pažinti sutiktus naujas kolegas per seminarus, kurie tampa bičiuliais.

Širdis dainuoja, kai grįžta buvę klientai. Jūsų šiltas padėkos ryšys mane skatina tobulėti.

Klientų atsiliepimai

cross-sign

“ Nusprendėme su drauge turėti daugiau nuotraukų mūsų abiejų. Paprašėme Sandros mus profitografuoti. Labai patiko - gražios nuotraukos, puiki atmosfera studijoje. Rekomenduoju! ”
“ Vestuvės buvo nuostabios! O kokios nuotraukos gražios gavosi! Visos draugės iki šiol pavydi. Ačiū Sandrai už nuostabias nuotraukas. ”
“ Indrutės krikštynos vyko bažnyčioje. Fotografavo netrupdant. Gerai. Ačiū. ”
Dovydas Anmis
Dovydas Anmis
Agnė Barkauskaitė
Agnė Barkauskaitė
Kristina Bugadova
Kristina Bugadova