Menu

Sandra Rainienė

Fotografė

Mano fotografijos pažinimas prasidėjo vaikystėje. Fotografavau dar su juostine kamera, kol atradau kas man artima. Fotografijos žanras įvairus: portretinis, meninis, vestuvės, krikštynos, asmeninis, šeimyninis, naujagimiai. Bendravimas, pažinimas, tobulėjimas, jaukumas, žaidimas su šviesa, nerežisuotos akimirkos tai mane žavi pasirinktame fotografijos kelyje. Baigiau meno mokyklą, ten įgijau subtilų skonį ir suvokimą apie meno sritį. Taip pat darau fotoknygas užsakovams, iš mano fotografuotų akimirkų. Tai puiki galimybė išsaugoti ir dalintis su kitais savo prisiminimais.

Tobulėjimui ribų nėra, tad aš vis dar einu į įvairius fotografijos mokymus, tik pas geriausius Lietuvos mokytojus. Kurie mane įkvepia, smagiausia man pažinti sutiktus kolegas per seminarus, kurie tampa bičiuliais.

Širdis dainuoja, kai grįžta buvę klientai. Jūsų šiltas padėkos ryšys mane skatina nesustoti ir tobulėti.

Klientų atsiliepimai

“ Nusprendėme su drauge turėti daugiau nuotraukų mūsų abiejų. Paprašėme Sandros mus pafotografuoti. Labai patiko - gražios nuotraukos, puiki atmosfera studijoje. Rekomenduoju! ”
“ Vestuvės buvo nuostabios! O kokios nuotraukos gražios gavosi! Visos draugės iki šiol pavydi. Ačiū Sandrai už nuostabias nuotraukas. ”
“ Tėjos krikštynos vyko bažnyčioje vasara. Fotografavo niekam netrugdant. Puikiai susibendrauja su vaikais. Ačiū labai. ”
Dovydas A.
Dovydas A.
Agnė B.
Agnė B.
Kristina B.
Kristina B.