Menu
Planuojate vestuves. Kokį fotografą išsirinkti?

Planuojate vestuves. Kokį fotografą išsirinkti?

Vestuvės – viena iš svarbiausių gyvenimo švenčių. Ji tesiog privalo būti įamžinta – tobulai nufotografuota. Daugelis žmonių vestuvėms renkasi fotografus pagal jau esamas fotografijų galerijas. Suprantama, norisi žinoti kokio stiliaus nuotraukos būtų nufotografuotos ir jų vestuvėse. Kiti renkasi pagal paslaugos kainas. Tokie žmonės nesirenka kaip dirba fotografas, jiems svarbu kaina. Liūdna, bet taip yra. Mano klientas ateina pas mane su pasitikėjimu manimi. Dėl fotosesijos vietų derinam kartu. Visi esam skirtingi su skirtingais poreikiais.

Pirma aš pasiklausiu ar jaunoji jau turi savo svajonių suknelę. Gal tik dar planuoja įsigyti, bet man tai puiki pagalba pradėti pradžiai fotosesijos planavimui. Nes dėka suknelės jau galiu pasiūlyti vietą pagal stilistiką. Pvz. jaunoji pasipuošusi baltu kostiumėliu, puikiai atrodytų mieste prie pastatų, vadinama urbanistinis stilius. Gamtoje labiau tiktų lengvai plevenanti suknelė. Neatsisakykite vėliumo, rekomenduoju turėti, bent dėl fotosesijos. Paskui galite nesinaudoti. Bet nuotraukose atrodytumėt nuostabiai. Tai lyg vyšnaitė ant piragaičio. Arba pakeisti galima su skrybėlės pagalba. Tai puikus sprendimas jei mėgstate klasiką ir bocho stilių su cinkeliu. Neatsisakykite pažaisti kitom mielom detalėm,kurios gali papuošti ir sukūrti puikų įvaizdį: pirštinaitės, galvos lankeliai, auskarai, perlai, stilingi idomios formos akiniai, bei kiti. Todėl nepalikite šio ieškojimo paskutinei minutei, nes patirsite tik daug streso.

Bateliai-kokius rinktis? Aš už klasiką ir už patogumą. Čia jau skonio klausimas. Labai svarbu, kad būtų jums patogūs. Turėkite atsarginius batelius ar sportbatukus persiovimui. Nes jei pavargtų kojos galėtumėt persiauti ir jūsų šventinė nuotaika nebūtų sugadinta. Nebent bus vasara tada nebaisu ir basai palakstyti per pievą.

Tema pagal spalvas. Dažnai užduoda jaunieji manęs kokios spalvos madingos. Aš už švelnias spalvas. Bet yra kas nori ryškių spalvų. Todėl nevaržykite savęs ir nesivaikykite mados tentencijų. Su dekoratoriais galima suderinti ir aptarti kaip skoningai paruošti šventės aplinką taip, kad džiugintų jūsų akis. Spalvas galima rinktis pagal nuotakos puokštę.

Laukite ir būtinai dar papildysiu ir pasidalinsiu daugiau savo įžvalgomis.